Obec Babice u Rosic
Obec Babice u Rosic
Aktuálně Úřední deska Obecní úřad Historie obce Zajímavosti Fotogalerie Videoprezentace Turistika, volný čas Vyhlášky, dokumenty Formuláře ke stažení Zájmové organizace Místní knihovna Lékaři v okolí Důležité odkazy Napište nám Veřejné zakázky
Mobilní rozhlas

OBECNÍ GEOPORTÁL
MAGAZÍN MIKROREGIONU KAHAN

Obec Babice u Rosic
05.04.2017 - Informace o stávce řidičů regionálních autobusů

Vážení představitelé obcí Jihomoravského kraje,

jistě jste si již v médiích povšimli, že ve čtvrtek 6. 4. 2017 proběhne celodenní stávka některých řidičů regionálních autobusů v našem kraji. Hodně spojů bude sice zajištěno, ale v některých oblastech budou bohužel občané obcí a měst omezeními v dopravě postiženi. To se týká zejména Blanenska, Vyškovska, Kyjovska, Veselska, Hodonínska, Břeclavska a částečně Znojemska. Chtěli bychom Vás požádat o informování Vašich občanů. Informace o stávce a předpokládané jízdní řády jsou uvedeny na našem webu www.idsjmk.cz/stavka. Zde se občané dozví, které spoje budou ve čtvrtek zajištěny a které nikoli. Informace se na tomto webu průběžně mění dle aktuálních informací.

Děkujeme za pochopení a Vašim občanům se za způsobené problémy omlouváme.

S přátelským pozdravem

Ing. Květoslav Havlík vedoucí odboru tarifního, marketingu a rozvoje

KORDIS JMK, a.s. koordinátor Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje

05.04.2017 - RUN and HELP

05.04.2017 - Velikonoční tvoření

05.04.2017 - Velikonoční výstava na Kratochvilce

03.04.2017 - Dům Zdraví Zastávka

Revmatologická ambulance nebude ordinovat 6.4.

31.03.2017 - TV magazín KAHAN - Březen 2017

Video si můžete prohlídnout v sekci magazín

 

Až do března se přehouply ostatkové veselice v Ostrovačicích. Maškarní průvod z konce února doplnilo karnevalové odpoledne pro děti a poostatková zábava. Posledním společenským večerem letošní sezóny, který jsme navštívili, byl Ples Klubu absolventů zastáveckého gymnázia. A je vidět, že střední škola dokáže spojit několik věkových generací. Začátek března je spojován i s oslavami Mezinárodního dne žen. Společenské odpoledne "Dámy na tahu" na rosickém zámku láká na moderní masáže, účesy, nebo líčení. V doprovodném programu vystoupily baletky umělecké školy, dámský klub z Brna a pěvecký sbor Rosalky. A v zastáveckém dělnickém domě prožil krásné odpoledne každý, kdo upřednostňuje tradiční způsob oslav. Milovníky cestování potěšili ve Zbýšově manželé Márovi. Tentokrát detailně procestovali Pyrenejský poloostrov. Z hudebních večerů března patří už léta k nejvyhlášenějším událostem babická retrozábava. O to víc, když letos zvala na parket skupina Regon. Komornější prostředí zvolil pro setkání s posluchači Roman Horký. S Kamelotem zahrál v říčanském salonu U Pytlíka. A příznivcům divadla přijel večer zpříjemnit Oldřich Vízner. S humornou hrou o dvou vesničanech, kteří si mimozemšťany získají vynikající Zelňačkou. V březnu vrcholí i celoroční snažení hokejového klubu Zastávka. Dětské tréninky zakončilo první opravdové utkání s vrstevníky z Náměště. Hokejové družstvo dospělých zase dosáhlo historického úspěchu. V krajské soutěži mají bronz. Ze sportovců se činili i rosičtí karatisté. Už podruhé hostili krajskou pohárovou soutěž dětí a školáci sbírali medaile. V Zastávce se už tradičně sešli hráči stolního tenisu. A poprvé zůstal putovní pohár starosty obce na domácí půdě. Jarní příroda láká k vycházce. Můžete vyrazit například do rosické obory. Od konce měsíce Vás lesem provede nově zbudovaná stezka plná zajímavostí, odpočívek, vyhlídek a interaktivního poznávání pro děti.

27.03.2017 - Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

27.03.2017 - Dům Zdraví Zastávka

MUDr. Kuderová nebude ordinovat 31.3., zástup MUDr. Valeš 7.30 - 11.30 hod.

27.03.2017 - Zápis dětí do 1. tříd - ZŠ Zbýšov

ZÁPIS DĚTÍ DO 1. TŘÍD PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018.

Bude probíhat ve dnech 4. a 11. dubna 2017 vždy od 14 do 17 hodin
v budově Základní školy na Komenského ulici. Zákonní zástupci si s sebou
přinesou svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

(Více informací na webových stránkách školy: www.zs-zbysov.cz)

<< Předchozí­ ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další >>

© Obec Babice u Rosic 2007, Přístupy celkem: 283,371, Dnes: 288, Včera: 316, Online: 9